שיווק באינטרנט

שיווק באינטרנט שונה מאד מכל שיווק בעולם החיצוני לאינטרנט. שיווק באינטרנט מקבל הרבה מאד יתרונות שלשיווק החיצוני אין ולכן מאד כדאי ומאד מומלץ לשלב גם את החברה שלכם באמצעות שיווק באינטרנט עוד היום. מדוע שיווק באינטרנט הוא כה מוצלח בהשוואה לשיווק ופרסום בעולם החיצוני?

 
קודם כל מבחינת הרצון לחשיפה- הפרסומות בעולם האמיתי בדרך כלל נכפות על הקהל בעוד שבדרך שיווק באינטרנט הקהל בוחר לצפות בשיווק כזה או אחר. בעולם האמיתי אנשים נחשפים לפרסומות בעת צפייה בתוכנית טלוויזיה, כאשר הם מקשיבים לרדיו בעת נהיגה, בשלטי החוצות המציפים כל צומת וכן הלאה. אנשים לא בוחרים לשמוע או לראות את השיווק הזה, אלא הוא נכפה עליהם. וזאת בהשוואה לכל שיווק באינטרנט, שבו אנשים בדרך כלל בוחרים אם לצפות או להאזין לשיווק.
 
מבחינת אימות יעילות השיווק- בעולם האמיתי משחררים פרסומות שיווקיות בכל אמצעי, אך לא יכולים לדעת בוודאות אם השיווק הזה השפיע באמת על האנשים והאם הוא באמת הוביל להתעניינות של אנשים לגבי החברה או המוצר. לעומת זאת, על ידי שיווק באינטרנט כן ישנה אפשרות לראות האם הפרסום הצליח, כמו למשל, כמה אנשים הקליקו על המודעה ונכנסו לקרוא אותה, האם ישנן פניות של לידים, כלומר אם אנשים השאירו פרטים, כמה אנשים נכנסו לאתר האינטרנט של החברה וכן הלאה.
 
מגוון האפשרויות- שיווק בעולם החיצוני מוגבל באפשרויות הפרסום שלו. אפשר לשווק ולפרסם על ידי מודעה בעיתון, פרסומת בטלוויזיה או ברדיו, שלטי חוצות, גלויות במסעדות, סטיקרים וכן הלאה, לעומתו שיווק באינטרנט הוא ורסטילי הרבה יותר. אפשר לפרסם בגוגל, באתרים שונים, באתרי רשתות חברתיות, אפשר לכתוב מאמרים, אפשר לשים באנרים ועוד ועוד.
 
שיווק באינטרנט עולה על יתרונותיו על השיווק הרגיל ולכן שיווק באינטרנט היום עדיף ומומלץ הרבה יותר. וכדאי לרכוש סמארטפון זול בכדי להיות כל הזמן מודע ולעקוב אחר ההתפתחויות כי השיווק באינטרנט פועל בקצב מהיר.